Progr4mowanie
NA ROK SZKOLNY 2017/2018

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 9 w Legnicy informuje,
że zapisy do klas I na rok szkolny 2017/2018 odbędą się
w dniach 19.04.2017 – 04.05.2017r.

Dokumentacja w załącznikach poniżej.

Dodane przez Administrator dnia kwiecień 08 2017 14:55:03
Nauka programowania w Baltie 3.0
2016/2017 27 kwietnia w naszej szkole odbyło się seminarium "Nauka programowania Baltie z lekcją pokazową" dla nauczycieli uczących zajęć komputerowych i informatyki. Organizatorem było Kuratorium Oświaty we Wrocławiu we współpracy z międzynarodowym stowarzyszeniem TIB (Twórcza Informatyka z Baltie). Na spotkanie zostali zaproszeni również uczniowie z naszej szkoły Ula Marciniak z kl. Vb i Ada Kurek z kl. IIIe, które wzięły udział w lekcji pokazowej z programowania, gdzie napisały swój pierwszy program w Balite 3.0.
Dodane przez Administrator dnia kwiecień 28 2017 09:20:01
Stara Kopalnia i baśniowy Książ
2016/2017
26 kwietnia uczniowie klasy IVb i IVd zwiedzali kopalnię węgla kamiennego w Wałbrzychu oraz wzięli udział w lekcji poświęconej hieroglifom. Każdy nauczył sie pisać swoje imię oraz datę urodzenia. Po zwiedzeniu "Starej Kopalni" uczniowie wzięli udział w lekcji edukacyjnej "Baśniowy Książ", gdzie przewodnik w bardzo ciekawy sposób opowiedział historię zamku.
Dodane przez Administrator dnia kwiecień 28 2017 08:36:53
Lekkoatletyczny czwórbój przyjaźni
2016/2017

24.04.2017r. odbył się lekkoatletyczny czwórbój przyjaźni. Wśród uczestników zostały przyznane nagrody indywidualne. Reprezentanci naszej szkoły: Klaudia Martyn i Mateusz Korczyński zajęli drugie miejsca w klasyfikacji indywidualnej odpowiednio w dziewczynkach oraz chłopcach. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Dodane przez Administrator dnia kwiecień 25 2017 13:51:52
Czwórbój przyjaźni dziewcząt i chłopców
2016/2017
24.04.2017r. obył się lekkoatletyczny czwórbój przyjaźni dziewcząt i chłopców organizowany przez Legnicki Szkolny Związek Sportowy. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 9 dziewcząt jak i chłopców zajęła pierwsze miejsce, uzyskując tym samym prawo reprezentowania Legnicy na dalszym szczeblu rozgrywek. Skład Reprezentacji dziewcząt: Klaudia Martyn, Patrycja Sadlik, Weronika Borowa, Natalia Szuk, Daria Wańkowicz oraz Oliwia Doroba. Skład Reprezentacji chłopców: Adrian Paszulewicz, Bartosz Król, Natan Kaczuga, Bartosz Gresiuk, Bartosz Kołodziejczak oraz Mateusz Korczyński. Opiekunem drużyn był pan Adam Urbańczyk. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na dalszym etapie zawodów.
Dodane przez Administrator dnia kwiecień 25 2017 13:32:00
"Urząd od podszewki"
2016/2017

Uczniowie z koła MALI BOHATEROWIE, którzy borą udział w projekcie "Urząd od podszewki" zwiedzili Ratusz. Byli gośćmi m.in. Pana Tadeusza Krzakowskiego, który odpowiadał na pytania RATUSZaków.
Zwiedzili i zapoznali się z pracą  Wydziału Rozwoju Miasta, Biurem Prezydenta Miasta, Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu, Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej.
Za zaproszenie serdecznie dziękujemy!
Dodane przez Administrator dnia kwiecień 25 2017 08:17:21
1 miejsce w Legnicy
2016/2017 Chłopcy w składzie Baszczyj Bartosz, Gresiuk Bartosz, Kaczuga Natan, Kołodziejczak Bartosz, Korczyński Mateusz, Paszulewicz Adrian, Selmaj Jakub, Stępień Jakub, Wańkowicz Mateusz,Mrcin Umnicki zajęli pierwsze miejsce w  Mistrzostwach Legnicy w piłce nożnej.  W półfinale stoczyli ciężki bój ze szkołą Podstawową nr 7 i pomimo bramki Gresiuka na 1:0, zremisowali 1:1 tracąc bramkę w ostatniej sekundzie. O awansie musiały zadecydować rzuty karne, które wygrali 3:2, bramki zdobyli Korczyński, Gresiuk i Baszczyj. Finał również okazał się bardzo trudny obfitujący w piękne sytuacje z obu stron. Jednak po bramce Bartka Baszczyj pokonali Sp-18 1:0. Za tydzień będą reprezentować nasze miasto w rozgrywkach podstrefy Opiekunem był pan Marek Kucharski.
Dodane przez Administrator dnia kwiecień 25 2017 08:14:27
Strona 1 z 192 1 2 3 4 > >>

Szkoła Podstawowa nr 9 (Filia)
ul. Krzemieniecka 1