Progr4mowanie

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

23 czerwca 2017 roku

Szkoła SP-9, ul. Marynarska 31

KLASY I i II  - godz. 9.00 (w klasach)
KLASA II A  - godz. 10.00

KLASY III  - godz. 11.00 (sala gimnastyczna)
KLASY IV - godz. 10.00 (sala gimnastyczna)

KLASY V  - godz. 09.00 (sala gimnastyczna)
KLASY VI - godz. 08.00 (sala gimnastyczna)

Filia SP9, ul. Krzemieniecka 1

KLASY III  - godz. 8.30 (sala gimnastyczna)
KLASY II  - godz. 9.00
ODDZIAŁ 0 - godz. 9.00

Dodane przez Administrator dnia czerwiec 20 2017 09:25:59
"Rady nie od parady czyli wierszyki z morałem"
2016/2017

Dzieci z koła recytatorskiego (prow. Iwona Pelczar) przedstawiły dla uczniów klas I - III ostatni w tym roku program artystyczny pt. "Rady nie od parady czyli wierszyki z morałem" Małgorzaty Strzałkowskiej. Rady zawarte w wierszach uczą, bawią, wychowują i będą przydatne w szkole i na wakacjach.
Mamy sukcesy! Uczennice: Lena Urbanowicz IId i Julia Węgłowska IIIb zajęły III miejsce w kategorii klas II i III na tegorocznym rejonowym konkursie recytatorskim pt. "Maluchy lubią wiersze" Gratulujemy recytatorkom i życzymy dalszych sukcesów. Na pożegnanie jeden z morałów: "Jeśli chcesz od innych brać, to sam też coś musisz dać" i drugi bardzo wakacyjny już "Kto z uśmiechem mknie przez życie , ten się czuje znakomicie".
Dodane przez Administrator dnia czerwiec 22 2017 10:01:14
2016/2017
Od poniedziałku 19 czerwca 2017 r. do czwartku 22.06.2017 r.

w łączniku (obok dyżurki) będą wystawione rzeczy, które zostały

zostawione w szkole przez uczniów.

Prosimy rodziców o sprawdzenie.

Dodane przez Administrator dnia czerwiec 21 2017 09:34:00
Noc w bibliotece
2016/2017 Wieczór 13 czerwca uczniowie z klasy 6E wraz z zaproszonymi gośćmi z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Legnicy spędzili w bibliotece, gdzie czekała na nich moc atrakcji. Noc w bibliotece rozpoczęliśmy od wspólnej zabawy z zakodowanymi sercami, następnie rozwiązywaliśmy na tabletach biblioteczne quizy. Kolejnym punktem było poznanie mobilnych aplikacji do tworzenia i montażu własnych filmów. Uczniowie ze świeżo poznanej wiedzy szybko zrobili użytek i nakręcili własne filmy reklamujące książki. Gwoździem programu było oglądanie nagranych filmików. Jak zwykle uczniowie zachwycili nas swoją kreatywnością, intelektem i poczuciem humoru. Więcej informacji na blogu http://rozczytana9.blogspot.com/2017/06/noc-w-bibliotece-2017.html
Dodane przez Administrator dnia czerwiec 21 2017 09:33:34
II GALA MAŁYCH BOHATERÓW!
2016/2017 W poniedziałek 12 czerwca w pięknej Sali Królewskiej Akademii Rycerskiej miała miejsce II GALA MAŁYCH BOHATERÓW.
Jej celem jest wyróżnienie  wolontariuszy, promocja postaw prospołecznych i różnych form wolontariatu poprzez nagłaśnianie historii dzieci, które bezinteresownie pomagają innym, włączają się i sami organizują akcje społeczne.
MALI BOHATEROWIE z różnych szkół przyznali w tym dniu tytuł DUŻY BOHATER, osobom które wspierały przez cały rok działania młodych wolontariuszy. W tym roku otrzymali go m.in. Prezydent Miasta Pan Tadeusz Krzakowski, Seniorzy z Klubu Seniora przy ul. Moniuszki, Pan Tomasz Dobrołowicz, specjalista ds. wolontariatu miejskiego Pan Jakub Należny.
(fot. - lca.pl)
Dodane przez Administrator dnia czerwiec 20 2017 08:50:00
Specjalny numer gazetki szkolnej
2016/2017 Przygotowaliśmy dla Was specjalny numer gazetki szkolnej. Całe wydanie poświęcone jest Harry’emu Potterowi w wersji książkowej, jak i filmowej. Przygotowaliśmy też sporo niespodzianek. Wiecie już zapewne, że uwielbiamy technologie i mimo, że gazetka jest w formie papierowej, to czeka Was wiele atrakcji on-line. Wystarczy zeskanować telefonem zamieszczone KODY QR i cieszyć się układaniem puzzli czy rozwiązywaniem quizów.
Dodane przez Administrator dnia czerwiec 20 2017 08:45:00
Film o projekcie RATUSZaki
2016/2017 Miło nam zaprezentować film, nakręcony w czasie realizacji projektu CEO - Urząd od podszewki.
W roli głównej RATUSZaki, Prezydent Miasta Legnicy oraz dyrektorowie i kierownicy różnych Wydziałów Urzędu Miasta!
Zapraszamy do obejrzenia!
Dodane przez Administrator dnia czerwiec 20 2017 08:17:00
Strona 1 z 201 1 2 3 4 > >>

Szkoła Podstawowa nr 9 (Filia)