Strzał w 9
Dziennik - instrukcja logowania
Ubezpieczenie 2017/18
II część rozgrywek "Z podwórka na stadion"
2017/2018 W środę na stadionie KS „Konfeks” została rozegrana druga część powiatowych rozgrywek „Z podwórka na stadion”. Najdzielniej spisali się chłopcy w składzie Krok Mateusz 3 bramki, Wróblewski Szymon, Wróblewski Jakub 3 bramki, Adamczyk Oskar 2 bramki, Piżuch Aleksander, Spychalski Kajetan 1 bramka, Umnicki Marcin 8 bramek, (który był najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem turnieju) zajęli 2 miejsce ulegając w fiale Football Academy. Chłopcy w składzie Kosiński-Chruszcz Paweł, Chmielewski Jakubb 2 bramki, Czajkowski Bartosz, Drzyzga Michał, Wieczorek Jakub, Zagrodny Kacper ulegli Sp-20 i zajęli 3 miejsce w grupie. W kategorii U-10 naszą szkołę reprezentowali Kasprzyk Mateusz, Koch Remigiusz, Kołodziejczak Filip, Kołodziejczak Tomasz, Kruszelnicki Aleks 4 bramki, Młyńczak Jakub 1 bramka,  Oleśniewicz Dawid 1 bramka, Spychalski Ksawery, Morgowicz Mateusz, Bronowicki Patryk, Janduła 1 bramka Dominik, Kądziołka Miłosz 1 bramka,  Lenkiewicz Krzysztof, Majewski Oliwier, Popiel Filip 1 bramka, Burger Mateusz 1 bramka zajęli odpowiednio 3 i 4 miejsce.
Dodane przez Administrator dnia październik 20 2017 10:08:21
Wizyta w schronisku dla zwierząt
2017/2018 17 października uczniowie klasy II a wybrali się z wizytą do schroniska przy ul. Ceglanej. Rodzice uczniów przygotowali dla podopiecznych schroniska karmę i zabawki, którą z dumą zanieśliśmy. Sprzyjała nam piękna pogoda. Pracownicy zaproponowali dzieciom wizyty z rodzicami w soboty kiedy to można razem z nimi w ramach wolontariatu wyprowadzać na spacer wybranego pieska. Propozycja bardzo spodobała się uczniom zwłaszcza tym, którzy nie mają własnego czworonoga w domu.
Dodane przez Administrator dnia październik 20 2017 10:05:16
Drodzy Rodzice
2017/2018Dyrekcja Szkoły przypomina o obowiązujących w szkole procedurach w przypadku zaistnienia sytuacji konfliktowej między uczniami. Gdy powezmą Państwo podejrzenie o zaistniałym konflikcie, prosimy problem zgłosić  w kolejności: wychowawcy klasy, pedagogowi/psychologowi szkolnemu, dyrekcji.
Mając na uwadze dobro dzieci, nie wolno jest samowolne przeprowadzanie rozmów z uczniem bez zgody jego rodziców (opiekunów). Aby uniknąć konsekwencji prawnych, prosimy o respektowanie obowiązujących w szkole procedur.
Dodane przez Administrator dnia październik 19 2017 12:45:00
Wieczór poświęcony Janowi Pawłowi II
2017/2018 17 października uczniowie klasy VIc Michał Kosiński i Kuba Brzeski reprezentowali naszą szkołę w wieczorze poświęconemu papieżowi Janowi Pawłowi II. Po części artystycznej czekała słodka niespodzianka - papieskie kremówki. Organizatorem spotkania było Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Legnicy.
Dodane przez Administrator dnia październik 18 2017 09:43:00
Pantera CUP
2017/2018

W dniach 06-08.10.2017r. dziewczęta z klasy Ve i VId wzięły udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej "Pantera CUP" w Dopiewie - rocznik 2005. W zawodach wzięło udział 16 zespołów z całej Polski. Nasze dziewczęta ostatecznie zajęły VI miejsce klasa VId i 14 miejsce klasa Ve. Trenerem obu zespołów jest Halina Szwedyk.
Dodane przez Administrator dnia październik 18 2017 08:37:23
Z podwórka na stadion
2017/2018 16.10 w poniedziałek chłopcy z klas pierwszych w składzie Janduła Bartosz, Lipiński Mikołaj, Mikołajczaj Kacper, Borys Kenc, Szymon Fecko, Julian Ostrowski, Marcin Zawiślak, Bruno Pawłowski, Szymon Hibner, Maksymilian Zych, Wojciech Ponczarski, Michał Martyn, Dawid Rudek oraz dziewczęta klas piątych Angelika Dowiat, Wiktoria Hybsz, Julia Wyroda, Maja Małko, Oliwia Pulikowska, Dorota Szott, Karolina Stojańska, Alicja Pawliszak, Nikola Popielska wzięli udział w powiatowych rozgywkach turnieju „Z podwórka na stadion” o puchar Tymbarka. Chłopcy i dziewczęta zaprezentowali bardzo dobry poziom piłkarski i awansowali do dalszej fazy rozgrywek.
Dodane przez Administrator dnia październik 17 2017 11:42:00
Festiwal Legnickich Organizacji Pozarządowych
2017/2018 W sobotę MALI BOHATEROWIE wzięli udział w Festiwalu Legnickich Organizacji Pozarządowych (FLOP), który odbył się w Galerii Piastów.
Uczniowie z naszej szkoły poprowadzili dla chętnych dzieci z Legnicy warsztaty. Było wesoło, a nasze stoisko odwiedziło wielu legniczan!

Dodane przez Administrator dnia październik 16 2017 09:48:00
Strona 1 z 210 1 2 3 4 > >>