Osiągnięcia sportowe
QR Code
Wyprawka szkolna
2014/2015

Informujemy, że od poniedziałku (18.IX14r)
od godz. 12.00
w kasie szkoły można odbierać
pierwszą turę wyprawki szkolnej dla klas II, III i VI.

Mistrzostwa w biegach przełajowych
2014/2015 W piątek po 3 lekcji odbędą się Mistrzostwa naszej szkoły w biegach przełajowych. Wszyscy chętni z klas 4-6 mogą wziąć udział w biegu - wymagana jest tylko zgoda pisemna rodziców. Każdy uczestnik otrzyma dyplom oraz ocenę cząstkową 6 (celująca) jeżeli przebiegnie dystans w limicie czasowym. Zawody odbędą się na łąkach za Giełdą przy ulicy Boiskowej i Myśliwskiej. Klasy z wychowawcami wychodzą ze szkoły po 3 lekcji. Zachęcamy tych co nie biegną do głośnego dopingu (trąbki, bębny, hasła, mile widziane).
Zapraszają nauczyciele wf.

1 Bieg im. Jerzego Wilhelma
2014/2015 W poniedziałek 15 września odbył się 1 Bieg im. Jerzego Wilhelma, Patrona GIM. nr 5 w Legnicy. reprezentanci naszej Szkoły zajęli wysokie miejsca. W kategorii dziewczynek 1 miejsce zdobyła Natalia Kaczuga , a w kategorii chłopców 1 miejsce zdobył Jakub Fedorczak, 2 miejsce zajął Krzysztof Ogórek - wszyscy z klasy 6d.

LEGNICKI BUDŻET OBYWATELSKI
A P E L
LEGNICKI BUDŻET OBYWATELSKI

Serdecznie prosimy rodziców o wsparcie projektu naszej szkoły złożonego w ramach inicjatyw społecznych na budowę placu zabaw przy szkole podstawowej nr 9

Głosowanie mieszkańców nad projektami odbędzie się 1 do 8 października. Głosować będzie można za pośrednictwem internetu i tradycyjnie, wrzucając głos do urny.

PROSIMY GŁOSOWAĆ NA PROJEKT
Obszar nr 10 - Asnyka
1. Plac Zabaw (Szkoła Podstawowa nr 9)

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

2 miejsce chłopców o Puchar Premiera
2014/2015
Reprezentacja klas szóstych w składzie:
Oskar Maczuba, Emil Bernacki, Jarosław Zyga, Maksymilian Piotrowski, Michał Krajewski, Dawid Tabisz i Igor Maciąg zajęła drugie miejsce w turnieju o puchar premiera organizowany przez Ministerstwo Turystyki i Sportu.

Festyn Rodzinny za nami
2014/2015

13 września w naszej szkole odbył się piknik sportowo-rekreacyjny w ramach ogólnopolskiej kampanii "Postaw na Rodzinę". Na szczęście pogoda dopisała. Można  było wziąć udział w wielu zabawach, konkursach sportowo-rekreacyjnych i plastycznych, wygrać fanty na loterii. W sali nr 90, dzieci wraz z rodzicami poznawali tajniki programowania w Scretch'u.
Cieszymy się, że w czasie festynu obecnością zaszczycił nas pan Prezydent Legnicy Tadeusz
Krzakowski.
Na zakończenie wszyscy uczestnicy konkurencji sportowych i rekreacyjnych mogli wylosować atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Co prawda Piknik Rodzinny za nami, ale już teraz zapraszamy na festyn w czerwcu 2015r. :)

II miejsce dziewczynek w turnieju piłki nożnej
2014/2015 W środę 09.09.2014 dziewczynki z klasy 5a reprezentowały naszą szkołę w jednym z największych turniejów w Polsce w piłkę nożną. W składzie Gmaj Oliwia, Kopyłeć Kamila, Pawliszak Amelia, Piastunowicz Wiktoria, Jurkiewicz Oliwia, Wójtowicz Joanna, Kurkianiec Nikola, Dopierała Żaneta zajęły drugie miejsce na szczeblu powiatu przegrywając w finale z SP-7. Serdecznie gratulujemy tym bardziej, że były to pierwsze zawody tego zespołu.

Strona 1 z 108 1 2 3 4 > >>

fax: (076) 75 40 104