Strzał w 9
Dziennik - instrukcja logowania
Ubezpieczenie 2017/18
Legnickie Multigry
2017/2018 W sobotę w naszej szkole odbył się turniej Dwa ognie klas III w ramach projektu Legnickie Multigry. Gościliśmy również klasę IIIa ze Szkoły Podstawowej w Rzeszotarach. 8 zespołów 10 osobowych rozegrało 28 meczy po 5 minut każdy. Zwycięzcom III h- I miejsce III b-II miejsce III a z Rzeszotar - III miejsce pani dyrektor Barbara Musiał wręczyła puchary, medale i słodkie mikołaje. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale, czapki mikołajkowe i słodki upominek. Tak duża impreza mogła się odbyć dzięki zaangażowaniu nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej.
Dodane przez Administrator dnia grudzień 04 2017 09:55:00
Wizyta w teatrze
2017/2018 1 grudnia uczniowie klas II a i II c w  Wałbrzychu w Teatrze Lalki i Aktora oglądali spektakl pt. " Piotruś Pan". „Piotruś Pan” to klasyka literatury dziecięcej. Któż nie zna przygód chłopca, który postanowił nigdy nie dorastać? Kto z nas nie tęskni za życiem w Nibylandii, fantastycznej krainie stworzonej przez nieposkromioną dziecięcą wyobraźnię? W tej beztroskiej krainie dzieciństwa czas nie przemija a życie jest nieustającą przygodą, aż trudno nam było wrócić do rzeczywistości.
Dodane przez Administrator dnia grudzień 04 2017 09:50:00
Godzina Kodowania
2017/2018
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych podczas długich przerw do sali 213 na przygodę z kodowaniem.

Dobra zabawa uśmiech i satysfakcja gwarantowana.
Dodane przez Administrator dnia grudzień 04 2017 09:44:00
Tradycje andrzejkowe
2017/2018
W imieniny Andrzeja klasy II a i II c poznawały dawne tradycje andrzejkowe. Wróżby wyzwoliły mnóstwo emocji. Dzieci doskonale się bawiły. Zajęcia odbyły się w Bibliotece Publicznej nr 2 przy ul. Złotoryjskiej.
Dodane przez Administrator dnia grudzień 04 2017 08:54:00
Mistrzostwa Legnicy w koszykówce
2017/2018

W dniach  28.11.2017 r. i 30.11.2017r. dziewczęta z naszej szkoły wzięły udział w Mistrzostwach Legnicy w koszykówce. Po zaciętej rywalizacji nasze reprezentantki w składzie: Patrycja Sadlik ,Zuzanna Piechota, Joanna Przybył, Emilia Iwan, Amelia Salecka, Lena Szymczyk, Nikola Warzecha, Julia Stelmach, Wiktoria Karaś ,Martyna Pleśniak, Oliwia Lewandowska zostały mistrzyniami Legnicy i będą reprezentowały nasze miasto w podstrefie legnickiej. Opiekunem zespołu była Halina Szwedyk.
Dodane przez Administrator dnia grudzień 04 2017 08:49:00
IV Mikołajkowy Turniej Dzikich Drużyn w Piłce Siatkowej
2017/2018

02.12.2017r. obył się IV Mikołajkowy Turniej Dzikich Drużyn w Piłce Siatkowej z udziałem Szkoły Podstawowej nr 9 w składzie: Gabriela Jednorał, Roman Chołys, Tomasz Piorun i Adam Urbańczyk przy wsparciu zawodniczek: Monika Ozimek oraz Dominika Kwakszys. Drużyna zaprezentowała dobrą kondycje i wysoki poziom umiejętności ruchowych zajmując ostatecznie 6 miejsce na 23 zespoły. Serdecznie dziękujemy zaprzyjaźnionej Szkole Podstawowej w Spalonej za zaproszenie do udziału w tym lokalnym święcie siatkówki. Naszej drużynie życzymy dalszych sukcesów.
Dodane przez Administrator dnia grudzień 04 2017 08:48:08
Sukces trzecioklasistów
2017/2018 Dnia 29 listopada 2017r. w Legnickiej Bibliotece Publicznej nr 2 w Legnicy odbył się Miejski Konkurs Czytelniczy "Dlaczego nazywam się Plastuś?"
Pragniemy poinformować o sukcesie naszych trzecioklasistów.
Wiktor Dwornik z klasy III e zdobył pierwsze miejsce,
Hanna Pawlikowska z klasy III h zajęła trzecie miejsce,
Marta Pundyk z klasy III e również została bardzo wysoko oceniona.
Dzieci wykazały się bardzo dobrą znajomością lektury „Plastusiowy pamiętnik” Marii Kownackiej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Dodane przez Administrator dnia listopad 30 2017 20:20:59
Strona 3 z 222 < 1 2 3 4 5 6 > >>