Progr4mowanie
Zielona szkoła
2016/2017 W dniach od 5 do 9 czerwca klasy 3f oraz 3c wraz z wychowawcami wzięły udział w zielonej szkole w Domu Wczasów Dziecięcych w Bardzie. Uczniowie uczestniczyli w wycieczkach autokarowych po Ziemi Kłodzkiej, m. in. do kopalni złota w Złotym Stoku, rezerwatu Błędne Skały oraz Polanicy Zdrój. Dzieci zwiedziły również Bazylikę Mniejszą w Bardzie, obejrzały pokaz garncarstwa na Szlaku Ginących Zawodów oraz odwiedziły pracownię rzeźbiarza. Wyjazd zwieńczył emocjonujący spływ pontonowy Nysą Kłodzką.
Dodane przez Administrator dnia czerwiec 12 2017 12:14:09
Festyn Rodzinny
2016/2017

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły

wraz z rodzicami i rodzeństwem
na tradycyjny Festyn Rodzinny.

10 czerwca 2017 (sobota)
godz. 10.00 (boisko szkolne)
Zakończenie ok. godz. 13.00

W programie wiele konkursów sportowo-rekreacyjnych, turniej rodzeństw, pokazy strażackie, dyscypliny nawiązujące do Igrzysk Olimpijskich. Będzie można wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe i poczęstować pieczoną kiełbaską. Zapraszamy w strojach narodowych różnych krajów.
                                                                  Zapraszamy,
Dyrekcja, nauczyciele i personel szkoły.
Dodane przez Administrator dnia czerwiec 08 2017 08:21:00
Finał strefy legnickiej w trójboju lekkoatletycznym
2016/2017

07.06.2017r. obył się finał strefy legnickiej w trójboju lekkoatletycznym. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 9 dziewcząt jak i chłopców zajęła pierwsze miejsce ponownie deklasując rywali. Skład Reprezentacji dziewcząt: Paulina Kaździoł, Alicja Pawliszak, Martyna Sochacka, Oliwia Pulikowska, Karolina Strojańska oraz Dorota Szott. Skład Reprezentacji chłopców: Mateusz Baranowski, Adrian Dorsz, Piort Karol, Oliwier Melnyk, Oskar Rauss, Marcin Umnicki oraz Mateusz Wańkowicz. Podczas zawodów zostały również przyznane nagrody indywidualne, w których Karolina Strojańska była najlepszą młodą lekkoatletką. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale oraz puchar. Opiekunem drużyny był pan Adam Urbańczyk. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Dodane przez Administrator dnia czerwiec 08 2017 08:20:05
Rajd "Paproć"
2016/2017 6 czerwca ostatni raz w tym roku szkolnym uczniowie edukacji wczesnoszkolnej uczestniczyli  w rajdzie organizowanym przez PTTK w Legnicy. Dzieci z klas Ia, Ib, IIIa, III d i IIIe dzielnie reprezentowały naszą szkołę i pokonały trasę 5 km do Siedlisk. Pogoda sprzyjała zabawom na świeżym powietrzu. Najwięcej frajdy sprawiła dzieciom podróż szynobusem.
Dodane przez Administrator dnia czerwiec 08 2017 08:11:38
Mistrzostwa Polski w Głuchołazach
2016/2017
W dniach 09.06.-12.06.2017r. dziewczęta naszej szkoły będą reprezentowały Dolny Śląsk na Mistrzostwach Polski w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Głuchołazach w piłce ręcznej. Instytucjami i osobami prywatnymi  finansującymi wyjazd dzieci  są: Rada Rodziców SP Nr 9 w Legnicy, WPEC Legnica Spółka Akcyjna, PHU ATUT Wacław Wojszwiłło, GAL Sp. z o.o. Jarosław Banasiuk, Wiesław Rychter, Jerzy Diduch, Cioć Dariusz, "Dziewięćsił" Tomasz Piorun. Dziękujemy wszystkim sponsorom za umożliwienie dzieciom wyjazdu i godne reprezentowanie naszej szkoły, miasta i województwa na tych mistrzostwach.
Dodane przez Administrator dnia czerwiec 07 2017 13:19:01
Szkolny turniej szachowy
2016/2017 Dnia 05.06.2017r. o godz.15.30 w auli szkolnej odbyła się druga tura Szkolnego turnieju szachowego, w którym wzięli udział uczniowie klas trzecich. Do turnieju zgłosiło się z zaproszonych 26 uczniów - 16. Tempo było dobre, zawodnicy rozegrali 4 rundy w ciągu 1,5 godziny. Złoty medal wywalczył Hubert Mazurek IIIa, srebrny Barbara Tatys IIIa i brązowy Martyna Myśluk IIIb. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Dodane przez Administrator dnia czerwiec 07 2017 13:12:00
Trwają nasze spotkania w ramach projektu Młody Obywatel!
2016/2017 W ubiegłym tygodniu   RATUSZaków odwiedziła Poseł na Sejm RP Pani Ewa Szymańska.
Pani poseł opowiedziała nam o pracy polityka, posła, a wcześniej radnego, a także odpowiadała na liczne pytania uczestników projektu, m.in.: "jak zostać posłem - co należy zrobić?", "dlaczego zdecydowała się kandydować na stanowisko posła RP?" itp.
Serdecznie dziękujemy!
Dodane przez Administrator dnia czerwiec 07 2017 13:03:00
Strona 3 z 201 < 1 2 3 4 5 6 > >>

Szkoła Podstawowa nr 9 (Filia)