Strzał w 9
Dziennik - instrukcja logowania
Ubezpieczenie 2017/18
Humanitarium
2017/2018 04.10.2017r. uczniowie klasy VII E  uczestniczyli  w zajęciach zorganizowanych w Humanitarium we Wrocławiu.

W przygotowanych dla nich warsztatach z biologii własnoręcznie wyizolowali DNA z cebuli. Mogli zapoznać się również w praktyce z  prawami fizyki. Były to bardzo ciekawe zajęcia.

Dodane przez Administrator dnia październik 06 2017 08:20:41
Międzynarodowy Dzień Muzyki
2017/2018

Uczniowie klasy VIC  wraz z wychowawcą, panią Barbarą Mielnik- Łozińską uczcili Międzynarodowy Dzień Muzyki. Przygotowali przedstawienie, pt.: "Autobusowe rozmowy". Zabrali nas w podróż po świecie kompozytorów od Olimpu przez średniowiecze, klasycyzm, romantyzm, po czasy współczesne.

Dodane przez Administrator dnia październik 05 2017 20:30:00
Festyn TPD
2017/2018
Karolina Stachurska zaprezentowała się na scenie podczas festynu zorganizowanego przez TPD Legnica.

Piosenkami Ewy Farny i Ani Wyszkoni zaczarowała publiczność :)
Dodane przez Administrator dnia październik 05 2017 20:10:00
Wspominamy letnią przygodę
2017/2018
3 września uczeń klasy VIc Tomek Siarkiewicz zdobył I miejsce w rejonowym konkursie fotograficznym "Wspominamy letnią przygodę". Serdecznie gratulujemy.

Etap szkolny zorganizowała pani Barbara Mielnik- Łozińska.
Dodane przez Administrator dnia październik 05 2017 19:59:00
Zamknięcie ul. Marynarskiej
2017/2018W nocy z 5 na 6 października 2017r. zostanie zamknięta część ulicy Marynarskiej od skrzyżowania z ul. Chojnowską do połowy budynku szkolnego oraz chodnik biegnący po prawej stronie od Chojnowskiej w stronę budynku szkolnego. Chodnik biegnący od Chojnowskiej w stronę budynku szkolnego po lewej stronie będzie dostępny. Funkcjonujące w tym roku szk. wejście do szkoły będzie otwarte.
Prace budowlane (wymiana nawierzchni ulicy i chodnika) na tym odcinku potrwają ok. dwóch tygodni. Następnie prace przeniosą się na odcinek od budynku szkolnego w kierunku ul. Asnyka.
Za utrudnienia, niezależne od szkoły, przepraszamy. Prosimy o zachowanie bezpieczeństwa.
Dodane przez Administrator dnia październik 05 2017 19:48:00
Matmobranie
2017/2018

Ostatnie zajęcia Kodowania Matmobrania upłynęły całkowicie offlinowo. Uczniowie pracując w czteroosobowych grupach budowali wieżę z kolorowych kubeczków. Musieli się wykazać umiejętnością współpracy, precyzją i odpowiednią strategią, bo do budowania używli "dźwigu" ze sznurka i gumek recepturek.
Kreatywność i pomysłowość dzieci nie zna granic. Na koniec powstała imponująca ścianka z 900 kubków w 9 kolorach! To było ekscytujące przeżycie dla dzieci i dla trenera :)
Dodane przez Administrator dnia październik 05 2017 17:22:37
Z wizytą w Castoramie
2017/2018

4 października uczniowie klasy II a byli gośćmi Castoramy na zajęciach Majsterkowo. Najpierw oglądaliśmy narzędzia ogrodnicze, które pomagają ludziom w pracach ogrodniczych a następnie robiliśmy  pod okiem fachowców skrzynkę na narzędzia. Było to ogromne wyzwanie zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Wbijanie gwoździ w drewno to nie lada wyzwanie, ale zabawa była przednia.
Dodane przez Administrator dnia październik 05 2017 08:45:56
Strona 4 z 210 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>