Progr4mowanie
I Legnicki Konkurs Wiedzy o Władysławie Dybowskim
2016/2017 W piątek 2 VI 2017r odbył się w V Liceum Ogólnokształcącym - I Legnicki Konkurs Wiedzy o Władysławie Dybowskim. Był to ŻOŁNIERZ WYKLĘTY, który walczył o wolną Polskę. Dybowski był jednym z pierwszych Wiceprezydentów Legnicy.
Drużyna z naszej szkoły zaprezentowała się rewelacyjnie!!!
Konkurs wygrała Zosia Marciniak z VIa natomiast drugie miejsce zajął Mateusz Dolat również z VIa.
Były dyplomy, książki i bony na książki do Empiku.
Zwycięzcy pracowali pod kierunkiem nauczycielki historii Marzenny Faryś.
WIELKIE GRATULACJE!!!
Dodane przez Administrator dnia czerwiec 06 2017 10:22:11
Dzień Dziecka na Rynku
2016/2017

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Dniu Dziecka zorganizowanym na płycie legnickiego Rynku.  przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. Po uroczystym otwarciu wzięli udział w grach i zabawach oraz wielkiej loterii fantowej. Można było wziąć udział w warsztatach "Dzieciaki Sadzeniaki" (Leroy Merlin, gdzie sadzili kwiatki, częstowali się pysznymi sałatkami firmy Eisberg oraz słodkości Piekarni Okoń. Wszystkim dopisywały dobre humory:)

Dodane przez Administrator dnia czerwiec 06 2017 09:41:49
SCRIPT2017
2016/2017
Miło nam poinformować, że uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie SCRIPT 2017. Przez dwa miesiące tworzyli w programie Scratch: programy edukacyjne, symulacje, historie, gry lub opowiadania.
Właśnie otrzymaliśmy wyniki konkursu i śpieszymy pogratulować zwycięzcom.
Kategoria - Educational Software
Dominika Maliszewska, Marta Frysztacka, Urszula Podkówka - 3 miejsce
Maciej Lisak, and Kubera Fabian - 3 miejsce
Kategoria - Music and Dance
Tomczuk Kacper i Pundyk Oskar - 3 miejsce
Kategoria - Simulations
Antoni Wojnarowicz i Hubert Pietrzyk - 3 miejsce

Nagrodzone projekty w Skrypcie 2017 zostały opublikowane na stronie:
Dodane przez Administrator dnia czerwiec 06 2017 09:22:22
Wycieczka do Świdnicy
2016/2017
1 czerwca z okazji Dnia Dziecka klasa 4a wraz z wychowawcą Markiem Kucharskim i Panem Adamem Urbańczykiem udała się w podróż za złotówkę Kolejami Dolnośląskimi do Świdnicy. Podróż była udana a My planujemy dalsze wyjazdy za 1 zł.
Dodane przez Administrator dnia czerwiec 06 2017 09:01:52
"Zachowaj Trzeźwy Umysł"
2016/2017 02.06.2016r. odbyły się zawody lekkoatletyczne w ramach akcji "Zachowaj Trzeźwy Umysł" organizowanej przez pana Tomasza Pioruna. Naszą Szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Patrycja Sadlik, Natalia Laskowska, Zuzanna Kuberska, Nikola Radwańska, Paula Kozacka, Natan Kaczuga, Bartosz Gresiuk, Bartosz Kołodziejczak, Maciej Lisak, Jakub Stępień, Adrian Paszulewicz, Mateusz Korczyński, Konrad Śliwiński, Bartosz Baszczyj oraz Miłosz Sutkiewicz. Nasi reprezentanci zdobyli 7 medali w następujących konkurencjach:
1. II miejsce w rzucie piłeczką palantową- Mateusz Korczyński;
2. III miejsce w rzucie piłeczką palantową- Natalia Laskowska;
3. III miejsce w skoku wzwyż - Paula Kozacka;
4. I miejsce w rzucie piłką lekarską- Nikola Radwańska;
5. I miejsce w biegu na 600m- Patrycja Sadlik;
6. II miejsce w biegu na 1000m- Mateusz Korczyński;
7. III miejsce w biegu na 1000m- Miłosz Sutkiewicz.
Uczniowie otrzymali pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe. Opiekunem drużyny był pan Adam Urbańczyk. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Dodane przez Administrator dnia czerwiec 06 2017 08:46:11
Turniej piłki ręcznej w Grodkowie
2016/2017 W dniu 27.05.2017r. dziewczęta z klasy sportowej VI e uczestniczyły w turnieju piłki ręcznej w Grodkowie (woj. opolskie) gdzie zajęły pierwsze miejsce. Skład zespołu : Borowa Weronika, Drągiewicz Julia, Doroba Oliwia, Gdula Natalia, Lange Elżbieta, Lange Paulina, Mauer Martyna, Niedzielenko Wiktoria, Wiśniewska Marika, Strójwąs Julia, Chmielarczyk Dominika, Szuk Natalia. Trenerem zespołu jest Halina Szwedyk.
Dodane przez Administrator dnia czerwiec 06 2017 08:18:50
Zachowaj trzeźwy umysł
2016/2017 Jak co roku uczniowie klas szóstych wzięli udział w grze terenowej zorganizowanej w ramach akcji "Zachowaj trzeźwy umysł". Drużyna musiała wykazać się wiedzą przyrodniczą, matematyczną, językową, a także sprytem, szybkością i umiejętnością współpracy. Po doskonałej zabawie nasza drużyna zajęła pierwsze miejsce spośród pięciu szkół podstawowych. Zwycięzcy w składzie Nikola Radwańska, Zofia Marciniak, Izabela Szlachta, Kamil Carda, Mateusz Wójcik, Szymon Urbaniak, Maciej Lisak, Maciej Frysztacki, Miłosz Myga, Miłosz Witkowski, Łukasz Ciesielski i Jakub Czechowski otrzymali sportowe zegarki. Gratulacje i podziękowania dla całej drużyny, a także dla organizatora - pana Tomasza Pioruna.
Dodane przez Administrator dnia maj 31 2017 15:43:47
Strona 4 z 201 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>

Szkoła Podstawowa nr 9 (Filia)
ul. Krzemieniecka 1