Strzał w 9
Ubezpieczenie 2017/18
Turniej piłki ręcznej w Środzie Śląskiej
2017/2018

W dniu 25.11.2017 r. uczennice klas sportowych V e i  IV i  uczestniczyły w turnieju piłki ręcznej w Środzie Śląskiej . Dziewczęta z klasy V zajęły pierwsze miejsce, dla dziewcząt  z klasy IV był to pierwszy turniej . Opiekunami drużyn były pani Halina Szwedyk i Gabriela Jednorał.
Dodane przez Administrator dnia listopad 30 2017 20:18:38
Warsztaty
2017/2018 28 listopada odbyły się warsztaty kartek bożonarodzeniowych. Wolontariusze TPD przekażą je na kiermasz świąteczny,a uzyskane  fundusze pomogą w organizacji upominków dla potrzebujących dzieci. Dziękujemy Piotrkom, Kacprowi, Michałowi, Tomkowi oraz Karolinie i Wiktorii. Organizatorem warsztatów była Barbara Mielnik-Łozińska.
Dodane przez Administrator dnia listopad 29 2017 13:03:26
Hydropolis
2017/2018

27 listopada klasa VIc zwiedziła Hydropolis - miejsce, gdzie woda nie ma żadnych tajemnic. Ciekawość uczniów, dotycząca składu wody, największych akwenów czy łodzi podwodnych została zaspokojona.
Dodane przez Administrator dnia listopad 29 2017 13:00:00
Polak Mały
2017/2018 Uczniowie klas IV w ramach lekcji historii brali udział w zajęciach w Muzeum Miedzi w Legnicy  pod hasłem: "Polak Mały", w czasie których kształtowali umiejętność rozpoznawania i opisywania poszczególnych symboli narodowych. Poprzez układanie puzzli tworzyli godło, flagę państwa polskiego. Rozpoznawali także barwy znajdujące się na polskiej fladze, uzyskali informacje na temat roli barw narodowych w utrwalaniu tożsamości narodowej, interpretowali zwrotki hymnu narodowego. Zajęcia zorganizowała Pani Wioletta Małyniak.
Dodane przez Administrator dnia listopad 27 2017 11:38:00
Andrzejki w klasie Ia
2017/2018
24 listopada 2017r. uczniowie klasy Ia wraz z wychowawcą Renatą Świątek, gościli dzieci z przedszkola nr 20. Celem wspólnej andrzejkowej zabawy  było poznanie ludowych, zwyczajów i obrzędów związanych ze świętem andrzejkowym, uwrażliwienie na piękno tradycji i jej podtrzymywanie, pogłębianie wartości społecznych i pielęgnowanie uczuć intelektualnych, estetycznych i społecznych w kontaktach z rówieśnikami.
Dodane przez Administrator dnia listopad 27 2017 11:22:02
II etap Turnieju Ekologicznego
2017/2018 W środę 22.11.2017r. w MCK w Legnicy odbył się II etap Legnickiego Turnieju Ekologicznego pod hasłem "Nie taki recykling straszny".
Uczniowie reprezentujący naszą szkołę, czyli Kacper Łukawski z kl.6d i Kajetan Szustka z kl.6c przygotowywani przez p. Dorotę Lisak, wywalczyli II miejsce. Oprawę plastyczną przygotowali: Igor Stasiak z kl.6a, Małgorzata Michalak z kl.7b oraz Kamila Kirej z kl.6b. Ich prace można obejrzeć przed salą 124.
Ponadto 10 osobowa grupa uczniów kl.6, kibicująca uczestnikom konkursu, miała możliwość wzięcia udziału w nietypowych warsztatach wykorzystujących odpady i wykonania tą metodą  reklamówek na zakupy.
Dodane przez Administrator dnia listopad 27 2017 10:48:00
2017/2018

25 listopada przypada Światowy Dzień Pluszowego Misia. Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku... Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego. Jest to jedna z najpopularniejszych zabawek w Europie już od XIX wieku! Miś pluszowy nieodłącznie kojarzony jest z beztroskim czasem dzieciństwa. Wiele razy, pewnie, dla Was był kumplem do zabawy, kompanem podróży, przyjacielem, któremu można wszystko powiedzieć, antidotum na nocne koszmary. Uczniowie klasy II a razem z misiami wybrali się do przedszkola nr 16 na warsztaty. Były tańce z misiami, herbatka u Pani Misiowej oraz wykonanie pracy plastycznej pt. "Mój miś". Był to mile spędzony czas.
Dodane przez Administrator dnia listopad 27 2017 10:36:22
Strona 4 z 222 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>