Tu jesteśmy

Wyświetl większą mapę
O szkole
Archiwum
Biblioteka
Dokumenty szkolne
Dyrekcja
Grono Pedagogiczne
Historia szkoły
Świetlica
Dla uczniów
Asy 9
Dzwonki
Gazetka szkolna
Koła zainteresowań
Klub Młodego Europejczyka
Mundurki szkolne
Najzdolniejsi
Nasi absolwenci
Osiągnięcia sportowe
Plan lekcji
Samorząd Uczniowski
w-f dla klas I-VI
Wykaz podręczników
Dla rodziców
Kalendarium
Obiady
Rada Rodziców
Rodzic wspiera dziecko
Strzał w 9 on-line
6-latki w szkole
BIP
Legnica
QR Code
COOKIES
Strona SP9 używa plików cookies, aby ułatwić korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia
w-f dla klas I-VI

Zawody i imprezy 2012/2013


l.p.

Nazwa zawodów

M

Organizator

Opiekun

Miejsce

1.

Biegi sztafetowe

miasto Legnica

dziewczęta

I

Legnicki Szkolny Związek Sportowy

Szwedyk

Park Miejski

2.

Biegi sztafetowe

miasto Legnica

chłopcy

II

LSZS

Dobrołowicz

Park Miejski

3.

Piłka ręczna

kl VI chł

miasto Legnica

I

LSZS

Dobrołowicz

Legnica

4.

Piłka ręczna

kl VI chł

podstrefa

I

Powiatowy SZS

Dobrołowicz

Legnica

5.

Piłka ręczna

kl VI chł

strefa

I

Powiatowy SZS

Dobrołowicz

Legnica

6.

Mistrzostwa

Dolnego Śląska

piłka ręczna

II

SZS Dolny Śląsk

Dobrołowicz

Legnica

7.

Turniej piłki nożnej klas IV

I

KS „Konfeks”

Kucharski

KS „Konfeks” ul. Grabskiego 24

8.

Koszykówka Mistrzostwa Miasta Legnicy chłopcy

I

Legnicki Szkolny Związek Sportowy

Dobrołowicz

Sala Sp-9

9.

Koszykówka kl VI podstrefa

I

Powiatowy SZS

Dobrołowicz

Sala Sp-9

10.

Koszykówka kl VI strefa

I

Powiatowy SZS

Dobrołowicz

Sala Sp-9

11.

Koszykówka kl VI Mistrzostwa Dolnego Śląska

IV

SZS Dolny Śląsk

Dobrołowicz

Wrocław

12.

Koszykówka Mistrzostwa Miasta Legnicy dziewczęta

II

Legnicki Szkolny Związek Sportowy

Szwedyk

Sala Sp-16

13.

Piłka ręczna kl VI dz miasto Legnica

I

LSZS

Szwedyk

Sala Sp 9

14.

Piłka ręczna kl VI dz podstrefa

I

Powiatowy SZS

Szwedyk

Legnica

15.

Piłka ręczna kl VI chł strefa

I

Powiatowy SZS

Szwedyk

Legnica

16.

Mistrzostwa Dolnego Śląska piłka ręczna

III

SZS Dolny Śląsk

Szwedyk

Jelenia Góra

17.

Biegi przełajowe miasto Legnica chłopcy

III

Legnicki Szkolny Związek Sportowy

Chołys

Park Miejski

18

Biegi przełajowe miasto Legnica dziewczeta

II

Legnicki Szkolny Związek Sportowy

Piorun

Park Miejski

19.

Zawody LA miasto Legnica chłopcy

I

Legnicki Szkolny Związek Sportowy

Szwedyk

Boisko Sp-9

20.

Zawody LA miasto Legnica dziewczęta

I

Legnicki Szkolny Związek Sportowy

Dobrołowicz

Boisko Sp-9

21.

Trójbój LA miasto Legnica chłopcy

II

Legnicki Szkolny Związek Sportowy

Szwedyk

Boisko Sp-9

22.

Trójbój LA miasto Legnica dziewczęta

I

Legnicki Szkolny Związek Sportowy

Szwedyk

Boisko Sp-9

23.

Czwórbój LA miasto Legnica chłopcy

I

Legnicki Szkolny Związek Sportowy

Piorun

Boisko Sp-9

23.

Czwórbój LA strefa chłopcy

III

Powiatowy S Z S

Piorun

Lubin

24.

Czwórbój LA miasto Legnica dziewczęta

I

Legnicki Szkolny Związek Sportowy

Dobrołowicz

Boisko Sp-9

25.

Czwórbój LA strefa dziewczęta

IV

Powiatowy S Z S

Piorun

Lubin

26.

Siatkówka kl V „trójki” miasto Legnica dziewczęta

II

Legnicki Szkolny Związek Sportowy

Piorun

Sala Sp-9

27.

Siatkówka kl VI „czwórki” miasto Legnica dziewczęta

III

Legnicki Szkolny Związek Sportowy

Piorun

Sala Sp-7

28.

Siatkówka kl V „trójki” miasto Legnica chłopcy

I

Legnicki Szkolny Związek Sportowy

Dobrołowicz

Sala Sp-4

29.

Siatkówka kl V „trójki” podstrefa chłopcy

I

Powiatowy S Z S

Dobrołowicz

Sala Sp-9

30.

Siatkówka kl V „trójki” strefa chłopcy

I

Powiatowy S Z S

Dobrołowicz

Głogów

31.

Siatkówka kl V „trójki” Mistrzostwa Dolnego Śląska chłopcy

IV

SZS Dolny Śląsk

Dobrołowicz

Zgorzelec

32.

Siatkówka kl VI „czwórki” miasto Legnica chłopcy

I

Legnicki Szkolny Związek Sportowy

Dobrołowicz

Sala Sp-4

33.

Siatkówka kl V „czwórki” podstrefa chłopcy

I

Powiatowy S Z S

Dobrołowicz

Lubin

34.

Siatkówka kl V „czwórki” strefa chłopcy

II

Powiatowy S Z S

Dobrołowicz

Chojnów

35.

Piłka nożna kl VI miasto Legnica

I

LSZS

Kucharski

Boisko orlik Sp-7

36.

Piłka nożna kl VI miasto podstrefa

I

Powiatowy SZS

Kucharski

Boisko orlik Sp-7

37.

Piłka nożna kl VI strefa

II

Powiatowy SZS

Kucharski

Lubin

38.

Liga piłki ręcznej

II

Dolnośląski Związek Piłki Ręcznej

Dobrołowicz

Cały sezon

39.

Półfinały Mistrzostw Polski piłka ręczna

I

ZPRP

Dobrołowicz

Łódź

40.

Finały Mistrzostw Polski piłka ręczna

III

ZPRP

Dobrołowicz

Kępno

41.

Turniej piłki ręcznej klasy VI

I

Chrobry Głogów

Dobrołowicz

Głogów

42.

Turniej piłki ręcznej klasy V

III

Klub Świebodzin

Dobrołowicz

Świebodzin

43.

Turniej piłki ręcznej klasy V

III

Chrobry Głogów

Dobrołowicz

Głogów

44.

Turniej piłki ręcznej klasy IV

III

Klub Buk

Dobrołowicz

Buk

45.

Turniej piłki ręcznej klasy IV

III

Zagłębie Lubin

Dobrołowicz

Lubin

46.

Z podwórka na stadion kl III

II

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej

Kucharski

Sztuczna płyta budowlanka

47.

Turniej Marka Wielgusa

II

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej

Kucharski

Sztuczna płyta budowlanka

48.

Współzawodnictwo Szkół kategoria chłopcy

I

LSZS

n-le w-f

Legnica

49.

Współzawodnictwo Szkół kategoria dziewczęta

I

LSZS

n-le w-f

Legnica


 Mistrzostwa szkoły w skoku
w dal dla uczniów klas I-VI

sobota 18 maja 2013

godzina 9.00 boisko szkolne

Zawody odbędą się na skoczni naszej szkoły, każdy będzie miał 3 próby skoku, liczy się najlepszy wynik. W przypadku takiego samego wyniku o kolejności decyduje drugi skok.
Pierwsze trzy osoby w konkurencji otrzymają medale i dyplomy a zwycięzcy nagrody rzeczowe.
Zawodnicy będą sklasyfikowani w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III ( osobno dziewczęta i chłopcy) oraz klasy IV-VI (osobno chłopcy i dziewczęta).
Udział w zawodach mogą wziąć udział wszyscy chętni uczniowie SP9 w Legnicy, którzy w dniu zawodów przyniosą pisemną zgodę od rodziców – wzór zgody do pobrania u Pana Tomasza Piorun w gabinecie nauczycieli wf.  Obowiązuje strój sportowy.
Udział w zawodach jest aktywnością pozalekcyjną wpływającą na ocenę z wf.
Zapraszam
Tomasz Piorun



Terminarz zajęć lekkoatletycznych prowadzony w ramach Legnickiego Animatora LA.

Wtorek
klasy I-III 1230-1330
zabawy lekkoatletyczne
klasy I-III 1330 – 1430 – zabawy lekkoatletyczne

czwartek
klasy IV-VI  1230 -1330 – konkurencje skocznościowe i szybkościowe
klasy IV-VI  1330- 1430 – zabawa biegowa

piątek
klasy I-III 1230 – 1330 – zabawy lekkoatletyczne
klasy I-III 1230 – 1330 – zabawy lekkoatletyczne
klasy IV-VI 1330 – 1430 – zabawy lekkoatletyczne

sobota 900 – 1200  - zawody lekkoatletyczne





Drodzy uczniowie!

Na tej stronie możecie znaleźć informacje dotyczące wychowania fizycznego i sportu dla klas IV-VI. Jeżeli macie ochotę możecie ściągnąć poniższe pliki na swoje komputery - zapisane są w formacie PDF firmy Adobe - to darmowy program, który możecie pobrać z internetu. Nie musicie tych informacji drukować. Oszczędzając papier chronimy przyrodę! Uczniów, którzy mają ze mną lekcje proszę o ściągnięcie wszystkich plików i zapoznanie się z wiadomościami, które będą wpływały na ocenę z wf.
Tomasz Piorun

4. Fair play

5. Systemy rozgrywek

6. Karta Sprawności fizycznej ucznia


Do przeglądania plików PDF niezbędny jest program Adobe Acrobat Reader. Program ten jest darmowy (ang. freeware) i można go pobrać m.in. ze strony producenta - firmy Adobe

Dane szkoły

Szkoła Podstawowa nr 9
ul. Marynarska 31
59-220 Legnica
tel.: (076) 72 33 130
fax: (076) 75 40 104
e-mail: sp9leg@tlen.pl

kontakt
z administratorem strony:
info@sp9.legnica.pl
Filia SP-9

O Filii SP-9
Wydarzenia
Dzwonki
Dziennik on-line
Poczta dla nauczycieli
Galeria
Filmoteka
Rok szkolny 2014/2015
Rok szkolny 2013/2014
Rok szkolny 2012/2013
Rok szkolny 2011/2012
Rok szkolny 2010/2011
Rok szkolny 2009/2010
Rok szkolny 2008/2009
Rok szkolny 2007/2008
Rok szkolny 2006/2007
Mistrzowie Kodowania
Certyfikaty i projekty
Akademia Przyjaciół Pszczół
Dzień Bezpiecznego Internetu
Dobry start w szkole
Elementarz Korczaka
Pracownia Przyrodnicza
Szkoła bez przemocy
Szkoła dla Rodziców
Szkoła promująca zdrowie
Szkoła Przyjazna Środowisku
Ucz się praktycznie!
Dziewięćsił 2011
Wybierz Skórkę
Skórka